CRYSTIC GELCOAT LS 31PA

Parima kvaliteediga ilmastikukindel ISO - NPG Gelcoat pintsliga pinnale kandmiseks

Tutvustus

Crystic Gelcoat LS 31PA on eelkiirendatud ISO – NPG gelcoat. LS 31PA on välja töötatud pinnale kandmiseks pintsliga ning omab erakordet vastupidavust veele ja ilmastikutingimustele. Crystic Gelcoat LS 31PA on saadaval paljudes eri RAL toonides. Pigmendiga gelcoat’i omadused on samad mis pigmendita gelcoat’il. Scott Bader’i tehnilise toe osakond pakub informatsiooni ja abi komposiitmaterjalidele mõeldud toodete kasutamise kohta.

Rakendused

Crystic Gelcoat LS 31PA on mõeldud kasutamiseks laevanduses, transpordis ja ehituses. Materjal vastab ka üldistele vormide valmistamise nõuetele.

Iseloomustus ja eelised

Crystic Gelcoat LS 31PA on loodud silmas pidades suurepärast vastupidavust ilmastikule ning veele. Crystic Gelcoat LS 31PA sisaldab pigmenteeritud gelcoat’ina tüüpiliselt 24-26% stüreeni mis aitab vähendada stüreeni emissiooni töökohas. Lihtne koostis lubab kasutada antud toodet paljudel erinevate tingimustega pindadel.

Sertifikaadid

Crystic Gelcoat LS 31PA omab kinnitust Lloyd’s Register of Shipping poolt materjalide kasutamiseks veesõidukite ehitamiseks nende järelevalve all.

Pakend 25kg, 225kg.

Tootjainfo

http://www.scottbader.com/composites/selector/280/crystic-gelcoat-ls-31pa

http://www.scottbader.com/uploads/files/1181_crystic-gelcoat-ls-31pa-gelcoat-en-feb13.pdf