CRYSTIC LS 30PA

Parima kvaliteediga ilmastikukindel ISO – NPG Gelcoat pinnale pihustamiseks

Tutvustus

Crystic LS 30PA on täiteainetega, eelkiirendatud ja formuleeritud pinnale pihustamiseks. Toode on saadaval paljudes eri RAL toonides. Pigmendiga gelcoat’i tehnilised omadused on samad mis pigmendita gelcoat’il.
Scott Bader’i tehnilise toe osakond pakub informatsiooni ja abi komposiitmaterjalidele mõeldud toodete kasutamise kohta.

Rakendused

Crystic LS 30PA on mõeldid kasutamiseks laevanduses, transpordis ja ehituses. Materjal vastab ka üldistele vormide valmistamise nõuetele.

Iseloomustus ja eelised

Crystic LS 30PA on loodud silmas pidades suurepärast vastupidavust ilmastikule. Materjali viskoossus tagab ühtlase pinna katmise, minimaalse voolavuse tekkimise ja pooride tekke. Crystic LS 30PA sisaldab pigmenteeritud gelcoat’ina tüüpiliselt 29-31% stüreeni mis aitab vähendada stüreeni emissiooni töökohas. Lihtne koostis lubab kasutada antud toodet paljudel erinevate tingimustega pindadel.

Sertifikaadid

Crystic Gelcoat LS 31PA omab kinnitust Lloyd’s Register of Shipping poolt materjalide kasutamiseks veesõidukite ehitamiseks nende järelevalve all.

Pakend 25kg, 225kg

Tootjainfo

http://www.scottbader.com/composites/selector/286/crystic-gelcoat-ls-30pa

http://www.scottbader.com/uploads/files/1180_crystic-gelcoat-ls-30pa-gelcoat-en-feb13.pdf