Kiili 510 CC

NB! 2022 aastal veesõidukeid ei toodeta!

Kiili 510 CC on glisseeriva põhjakujuga ja rikkaliku varustusega kaater, mis on mõeldud eelkõige kalastamiseks. Kaatris on palju panipaiku. Keskkonsool annab hea kaalujaotuse ja võimaluse liikuda selle ümber kalastades. . Põhi on valmistatud vaakuminfusioon meetodil. Kasutatud on sandwich materjale, mis tagavad  kaatri kerele jäikuse ja kergema kaalu, mille tulemusena väheneb kütusekulu.Kaater omab CE – märgistust ja HIN – koodi. Optimaalne praktilisus ja hea juhitavus pakub universaalset võimalust nautida teie kalastuskirge koos suurepärase sõidurõõmuga.Kokkupandav redel võimaldab mugavalt nautida sukeldumist ja ujumist.
Kiili 510 CC standardvarustus:
Roostevabast terasest reelingud, knaabid, veoaas ja ujumisredel; Ankruboks vööris; Elektriline pilsipump; Ringtuli ahtris; 12 V pistikupesa; Akukast koos pealülitiga; Pööratav ja neljas suunas reguleeritav plastikiste; Paigaldatud roolimehhanism trossiga; Lukustatavad panipaigad; Teisaldatav kütusepaak 30 L; Varikatte panipaik; Isetühjenev kokpit.
Tehnilised andmed:
Pikkus: 5,1 m
Laius: 1,96 m
Süvis: 0,35m
Vabaparda kõrgus: 0,6m
Kaal ilma mootorita: ~ 400 kg
Mootorivõimsus maks.: 75 hj
Soovitatav mootorivõimsus : 50-60 hj
Ahtripeegli kõrgus: 0,51m
Inimeste arv: 5
Kasutuskategooria: C
Materjal: Klaasplast
Lisavarustus: Pehme iste; Pehme tagaistmekate seljatoega; Pehmed vööriosa istmekatted; Statsionaarne roostevabast terasest bensiinipaak 64 L koos nivooanduri ja näidikuga.