CRYSTIC 90 – 82 PA

Valge liimpahtel

Crystic 90-82PA on eelkiirendatud polüester liimpahtel. Viskoosne, valge, täiteainetega ning sisaldab head elastsusomadust tagavat lisaainet. Spetsiaalselt välja töötatud klaaskiudplastikust (GRP) valmistavate detailide sidumiseks ja montaaziks. Näiteks erinevad paneelid, sisedetailid, sisemised raamid, ribid, komposiitkonstruktsioonid ja auto kere komponendid. Liimpahtli kasutamine annab loodavale konstruktsioonile suure tõmbetugevuse.

Crystic 90-82PA sidustugevus hakkab kahanema temperatuuridel suurmad kui 60°C. Suuremaid raskusi kandvatel konstruktsioonidel peaks olema lisaks mehaanilised kinnitused nagu näiteks poldid või needid. Võimalus on kasutada ka suurematele temperatuuridele mõeldud liimi.

Crystic 90-82PA ei anna head kauakestvat nakkuvust metallpindadel juhul kui ei saa kasutada täiendavat mehaanilist sidusust. Liimpahtlit saab kasutada ka muudel pindadel kui klaasplast, nagu näiteks puit, kipsplaat vms. Siiski on soovitatav enne katsetada pindade nakkuvust, et olla kindel vajaliku sidusustugevuse saavutamises.

http://www.scottbader.com/adhesives/selector#expander2

http://www.scottbader.com/uploads/files/863_crystic-bp90-82pa-bonding-paste-en-feb13.pdf

Pakend 25kg