Aastast 1994 oleme Inglise firma Scott Bader komposiitmaterjalide ametlik edasimüüja Eestis.

Scott Bader on asutatud 1921. aastal ning tänasel päeval on tegu 225 mln Eurose käibega rahvusvahelise keemiaettevõttega, kes on tööandja ligikaudu 600 inimesele. Omades tehaseid üle maailma – sealhulgas uusi arendusprojekte Kanadas ja Indias – toodame ja müüme laias valikus sünteetilisi vaike ja polümeermaterjale mitmetel turgudel ning oleme tõestanud end innovatiivse, kvaliteetse ja suurepärase teenusepakkujana.

Scott Bader tänapäeval

Kuni 1951. aastani tegutses Scott Bader ainult Suurbritannias, ent täna on meil tootmisettevõtteid ka Prantsusmaal, Lõuna-Aafrikas, Dubais ja Horvaatias ning müügiesindusi Tšehhis, Iirimaal, Rootsis, Hispaanias, Saksamaal, USA-s, Hiinas ja Indias.

Scott Bader tulevikuvaated

Tähistades 2011. aastal S&B Töötajate Ühenduse 60. tegutsemisaastat ja pidanud vastu mitmeid majandustsükleid, oleme selgelt näidanud, et meie omavahenditest kasvamise ärimudel on pikaajaliselt püsiv ja jätkusuutlik.

Meie organisatsioon on arenenud stabiilselt ja laienenud rahvusvaheliselt, et hõlmata erinevaid kultuure üle maailma, ning kõik töötajad on andnud oma panuse loodud väärtusesse kes saavad osa loodud kasumist.

Meie tegutsemispõhimõtted võimaldavad leida õigeid koostööpartnereid, kes aitavad meie ettevõttel kasvada ning kindlustada äriedu ka tulevikus erinevate majandusolude ilmnemisel.