CRYSTIC 90 – 80 PA

Liimpahtel klaaskiuga

Crystic 90-80PA on eelkiirendatud polüester liimpahtel. Viskoosne, sisaldab lühikesi klaaskiude, väikese kahanemisega ning sisaldab head elastsusomadust tagavat lisaainet. Spetsiaalselt välja töötatud klaaskiudplastikust (GRP) valmistavate detailide sidumiseks ja montaaziks. Näiteks erinevad paneelid, sisedetailid, sisemised raamid, ribid, komposiitkonstruktsioonid ja auto kere komponendid. Liimpahtli kasutamine annab loodavale konstruktsioonile suure tõmbetugevuse.

Bulkhead_Bonding_Mar08

Crystic 90-80PA sidustugevus hakkab kahanema temperatuuridel üle 60°C. Suuremaid raskusi kandvatel konstruktsioonidel peaks olema lisaks mehaanilised kinnitused nagu näiteks poldid või needid. Võimalus on kasutada ka suurematele temperatuuridele mõeldud liimi.

Crystic 90-80PA ei anna head kauakestvat nakkuvust metallpindadel juhul kui ei saa kasutada täiendavat mehaanilist sidusust. Liimpahtlit saab kasutada ka muudel pindadel kui klaasplast, nagu näiteks puit, kipsplaat vms. Siiski on soovitatav enne katsetada pindade nakkuvust, et olla kindel vajaliku sidusustugevuse saavutamises.

http://www.scottbader.com/adhesives/selector#expander2

http://www.scottbader.com/uploads/files/861_crystic-bp90-80pa-bonding-paste-en-feb13.pdf

Pakend 25kg